Stála služba:

NON STOP


Administratívne úkony:

pracovné dni 8:00 - 15:00

159

núdzové volanie

Kontakt

Adresa:

Štúrova 1989
031 01 Liptovský Mikuláš

Tel:

044 / 552 53 60
044 / 556 55 05

E-mail:

msplm@mikulas.sk
centrala@mikulas.sk
Hustý dym

   Dňa 9.12.2016 v nočných hodinách prijala centrála Mestskej polície v Liptovskom Mikuláši oznam od občana z bytového domu na Štefánikovej ulici, že zo susedovho bytu uniká hustý dym. Vyslaná hliadka MsP po príchode na miesto zistila, že z uvedeného bytu uniká hustý dym a v byte sa má nachádzať jeho nájomca. Vzhľadom k tomu, že nájomca na búchanie a výzvy príslušníkov MsP nereagoval a nakoľko hrozila újma na zdraví a na majetku, hliadka MsP dvere bytu  násilne otvorila. Po obhliadke bytu príslušníci MsP zistili, že na varnej elektrickej platničke sa nachádza zhorený hrniec, ktorý bol zdrojom dymu. Na posteli v silne zadymenom  byte sa nachádzal spiaci nájomca, ktorý bol hliadkou MsP vyvedený z bytu. Nájomca lekárske ošetrenie odmietol. O celej situácii boli informovaný Policajný zbor a okresná prokuratúra Liptovský Mikuláš.

MsP Liptovský Mikuláš


© 2010 - 2011, creative solution