Stála služba:

NON STOP


Administratívne úkony:

pracovné dni 8:00 - 15:00

159

núdzové volanie

Kontakt

Adresa:

Štúrova 1989
031 01 Liptovský Mikuláš

Tel:

044 / 552 53 60
044 / 556 55 05

E-mail:

msplm@mikulas.sk
centrala@mikulas.sk
Rušná noc mestských policajtov

Dnes v noci mali policajti MsP rušno a pri všetkých zákrokoch asistoval alkohol.

 

O 00.43 bol prijatý telef. oznam že v jednom byte na ul. Čsl. Brigády  si rodinný príslušníci nevadia dať rady s najmladším synom, ktorý mal napadnúť otca. Po príchode hliadky sa situácia utíšila. O 01.16 hod. bola hliadka opätovne privolaná na uvedenú adresu s tým, že otec s matkou si nevedia poradiť s najmladším ešte mladistvým synom. Hliadka po príchode  podrobila najmladšieho syna dychovej skúške na alkohol a bolo zistené, že má nad 2,5 promile.  Ostatný účastníci rodinného konfliktu  boli taktiež podrobený dychovej skúške a prítomnosť alkoholu v dychu sa u nich  pohybovala od 1 do 2,5 promile. Počas šetrenia konfliktu do bytu došiel aj otec a uviedol, že ho mladistvý syn napadol  a vybil mu niekoľko predných zubov.  Bola privolaná aj hliadka OOPZ avšak otec odmietol podať na syna trestné oznámenie a tak hliadka OOPZ miesto opustila.  Vzhľadom na to, že mladistvý požil značné množstvo alkoholu hliadka MsP privolala RZP a v doprovode matky ho odviezli na detské oddelenie NsP LM.

 

 

Druhý prípad opäť v spojení s alkoholom riešila hliadka MsP LM nad ránom o 05.42, kde pre podnikom R66 ležal na zemi zo zakrvavenou hlavou značné opitý muž. Vzhľadom na zranenie muža bola opäť privolaná RZP hliadkou MsP LM a bol odvezený na ošetrenie do NsP LM..

 

© 2010 - 2011, creative solution